Cześć! Dopiero zawitałam do Torunia i ogromnie się z tego cieszę! Rozglądam się za miejscem, gdzie będziemy mogli_ły spotkać się stacjonarnie.

Do tego czasu zapraszam na jogę indywidualną i masaże w samym centrum Torunia, na wydarzenia i wyjazdy z jogą i uważnością – oraz na trawkę, czyli na wakacyjną jogę w parku!

ZAPISZ SIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ

WTOREK

11:00 Joga świadoma traumy dla terapeutek_ów – 60 min.
Online

18:00 Ciałoczuła hatha joga – 60 min.
Online

20:00 Joga świadoma traumy – 60 min.
Online

JOGA TORUŃ

Dołącz do listy mailingowej, jeśli chcesz pierwsz* dowiedzieć się, kiedy rozpocznę zajęcia jogi w Toruniu – kliknij w link do kliknij w ten link, żeby to zrobić ;)

Możemy jednak spotkać się na sesji 1 na 1 w moim klimatycznym gabinecie jogi w centrum Torunia.

Napisz, jeśli to brzmi ciekawie!

CZWARTEK

18:00 Ciałoczuła hatha joga – 60 min.
Online

Miejsce

Studio Sister Moon


hatha joga • uważność • sesje indywidualne
masaże arometerapeutyczne • masaże relaksacyjne

Krasińskiego 15A lok. 8
(II piętro – dostępna winda)
Toruń

Rodzaje zajęć

Ciałoczuła hatha

Joga w tradycji Szkoły Bihar i swamiego Satyanandy z prostymi asanami w łagodnym przepływie i w bliskości swoim tantryjskim korzeniom. Są raczej okazją do szukania czucia niż perfekcyjnego wykonania, ciekawości bardziej niż dyscypliny. Wspierająca atmosfera sprzyja odkrywaniu tego, czego autentycznie potrzebujesz, i podążaniu za tym impulsem.

Nie musisz mieć żadnej kondycji, coolerskich ciuchów ani jakiejkolwiek wiedzy o jodze. To zajęcia w wolniejszym tempie, w orientacji na czucie i świadomość ciała. Czasem, żeby trochę się wzmocnić, innym razem, by odetchnąć, zrzucić napięcia, pooddychać i zakończyć prowadzonym skanem ciała.

Ciałoczuły chill

W zabieganych i przebodźcowanych czasach przestawienie się z zadaniówki w tryb odpoczynku może nie przychodzić naturalnie. Dlatego dajemy sobie wieczorne wytchnienie, by lepiej zasnąć i poczuć nadchodzący weekend ;) Zaczynamy od kilku asan, by uwolnić napięcie i się poprzeciągać, następnie dajemy sobie czas, by świadomie pooddychać i kończymy dłuższym niż w większości zajęć skanem ciała (body scan) lub joga nidrą – czasem ogólną, czasem tematyczną.

Joga świadoma traumy

Terapeutyczna praca w niewielkich, zamkniętych grupach w bostońskim modelu Trauma Center Trauma Sensitive Yoga, który powstawał pod skrzydłem czołowego światowego psychotraumatologa i rzecznika włączania ciała do psychoterapii Bessela van der Kolka. Jeśli zmagasz się z traumatyczną przeszłością, chcesz wesprzeć swój proces psychoterapeutyczny lub przechodzisz inny kryzys – to mogą być zajęcia dla Ciebie. Jeśli nie masz pewności, zapytaj odpowiadając na tego maila ;) Grupy są zamknięte i przez cały cykl 10 spotkań nie dołącza do nich nikt nowy.